Odwiedza nas 64 gości oraz 0 użytkowników.

4 PORY ROKU - LATO 2017

     Letnia edycja naszego biegu obfitowała w wiele poprawionych życiówek. Pogoda była niemal idealna, chociaż wiatr odrobinę poprzeszkadzał, a chmury ciemne postraszyły. Publikujemy oficjalne wyniki rywalizacji w naszym cyklu 4 PORY ROKU oraz w Mistrzostwach EDI Team o Puchar Prezesa MONTEX Polska.

W galerii znajdziecie trochę fotek. 
 https://www.facebook.com/pg/editeamzgorzelec/photos/
Za 3 miesiące kolejny sprawdzian formy - JESIEŃ – 24 września 2017 – godz. 17:00 pierwszy start. Do zakończenia rywalizacji w obu klasyfikacjach jeszcze dwie okazje na poprawienie swoich rezultatów, więc bardzo wiele może jeszcze się zmienić. Nie odpuszczajcie, do boju!! :)
Od jesiennej edycji wprowadzamy nowe dystanse dla naszych maluchów, które często nam towarzyszą, ale nie mają możliwości pojawienia się oficjalnie na tartanie. Biegi odbywać się będą bez pomiaru czasu, bez rywalizacji, dla zabawy, z drobnymi, symbolicznymi upominkami na mecie i mam nadzieję, przy dużych owacjach ze strony hałaśliwie kibicujących dorosłych. Trąbki, bębny i inne wynalazki są dozwolone.
Dodatkowe biegi to 3 dystanse, ale start będzie jednoczesny: Przedszkolaki (do lat 6) 200m (start na torach zewnętrznych nr 5 i 6), dzieci 7-10 letnie 600m oraz 11-14 letnie 1000m (tory wewnętrzne od 1 do 3). Do ustalenia kategorii wiekowej liczy się rok urodzenia. Uczestnictwo rodziców jako wsparcie swoich maluchów jest dozwolone.
Kolejne zmiany nastąpią także w kolejności startów.
Oto program minutowy jesiennej edycji:
17:00 bieg dla dzieci
17:15 Bieg dla NAJPIĘKNIEJSZYCH (tylko dla kobiet)
17:50 Bieg Mężczyzn (wyniki powyżej 22'/5km)
18:20 Bieg Elity (kobiety i mężczyźni poniżej 22'/5km)
SERDECZNIE ZAPRASZAMY :-)

 

KOBIETY WIOSNA LATO SUMA PUNKTÓW
M-ce nazwisko i imię nr start rok ur. kateg, Klub / miasto czas pkt. czas pkt. najlepsze 3 biegi
1 Kowalewska Ela 100 1982 K 35 EDI TEAM Zgorzelec 20:09 82 18:41 88 170
2 Krawiec Ewelina 20 1995 K 22 EDI TEAM Zgorzelec 20:57 78 20:35 80 158
3 Kopeć Patrycja 39 1998 K19 EDI TEAM Zgorzelec 22:51 73 22:49 73 146
4 Mazur Sylwia 24 1973 K 44   25:38 68 24:52 71 139
5 Zięcina Renata 25 1970 K 47   26:51 65 24:55 73 138
6 Miłoszewska Katarzyna 3 1977 K 40 MOS Korczak Zgorzelec 24:49 68 24:54 67 135
7 Karnicka Iwona 22 1973 K 44   26:44 63 24:58 70 133
8 Wiciak Monika 56 1978 K 39 Zgorzelec 27:18 57 28:00 54 111
9 Wojnarowicz Joanna 49 1973 K 44 EDI TEAM Zgorzelec 25:00 70     70
10 Krawiec Ewa 19 1975 K 42 Zgorzelec 25:33 66     66
11 Dróżdż Katarzyna 35 2005 K 12 Stowarzyszenie Zielone Ludki 26:05 66     66
12 Lampkowska Ela 67 1986 K 31 Zgorzelec     24:38 63 63
13 Krupińska Agnieszka 74 1985 K 32       24:57 62 62
14 Galster Izabella 4 2001 K 16 MOS Korczak Zgorzelec 26:12 61     61
15 Eggert Yvonne 46 1976 K 41 Laufgruppe Landeskrone Görlitz 26:42 61     61
16 Kazimierska Maja 60 1998 K 19 Zgorzelec 26:26 59     59
17 Czajkowska-Bogdanowicz Marta 26 1979 K 38   26:43 58     58
18 Owczarek Amelia 79 1995 K 22 Stalowe Żelazko     26:44 55 55
19 Kazimierska Martyna 58 2003 K 14 MKS OSA, Zgorzelec 30:00 48     48
20 Owczarek Natalia 40 1999 K 18 Zgorzelec 29:42 45     45
21 Ziomek Ela 71 1986 K 31       29:38 43 43
22 Stasiuk Mariola 55 1979 K 38   31:40 39     39
23 Kazimierska Iga 59 2005 K 12 Zgorzelec 32:46 39     39
24 Szymczak Julia 9 2000 K 17 Sulików DNF        
25 Cornelia Dießner 61 1959 K 58 LG Görlitz DNS        
26 Krupińska Ela 83 2010 K 7   :)   :)    
                     
                     
MĘŻCZYŹNI WIOSNA LATO SUMA PUNKTÓW
M-ce nazwisko i imię nr start rok ur. kateg, Klub / miasto czas pkt. czas pkt. najlepsze 3 biegi
1 Róźycki Oskar 37 2000 M 17 Zgorzelec 17:16 90 17:24 90 180
2 Zalewski Robert 7 1969 M 48 EDI TEAM Zgorzelec 17:57 89 17:36 91 180
3 Wojnarowicz Janusz 48 1972 M 45 EDI TEAM Zgorzelec 18:10 86 17:52 87 173
4 Rudnik Tomasz 73 1973 M 44 PGE KWB Turów Zgorzelec/Bogatynia 18:34 84 17:45 87 171
5 Dróżdż Mariusz 72 1969 M 48 Stowarzyszenie Zielone Ludki 19:32 83 18:11 88 171
6 Maciorowski Grzegorz 18 1974 M 43 EDI TEAM Zgorzelec 18:38 83 17:44 87 170
7 Wojtukiewicz Andrzej 68 1972 M 45 EDI TEAM Zgorzelec 19:50 79 18:32 85 164
8 Salamonowicz Jan 144 1965 M 52 Zgorzelec 21:39 78 19:48 85 163
9 Chorbotowicz Tomasz 44 1970 M 47 EDI TEAM Zgorzelec 20:03 80 19:40 82 162
10 Krawiec Sebastian 70 1994 M 23 EDI TEAM Zgorzelec 18:40 80 18:21 81 161
11 Lerynowicz Jacek 33 1977 M 40 Zgorzelec 18:57 81 19:05 80 161
12 Choja Andrzej 17 1958 M 59   23:26 76 22:09 81 157
13 Choja Jakub 16 1990 M 27   19:18 76 18:37 79 155
14 Staroń Norbert 65 1977 M 40 EDI TEAM Zgorzelec / CSW Kick-Fighter Zgorzelec 20:18 75 19:44 78 153
15 Olejnik Tomasz 64 1991 M 26 EDI TEAM Zgorzelec 18:49 78 19:37 74 152
16 Grzynkiewicz Jakub 80 2002 M 15 MOS Korczak Zgorzelec 20:51 78 22:15 72 150
17 Ławniczak Andrzej 11 1959 M 58   24:22 72 22:54 77 149
18 Soczomski Mirosław 57 1965 M 52 EDI TEAM Zgorzelec 22:17 75 22:46 73 148
19 Daszyński Andrzej 76 1948 M 69 UKS ENERGETYK ZGORZELEC 26:22 76 27:17 72 148
20 Miłoszewski Przemysław 13 1973 M 44 PGE Elektrownia Turów 21:14 73 21:27 72 145
21 Rudnik Piotr 102 1971 M 46 PGE KWB Turów Zgorzelec/Bogatynia 22:36 69 22:15 70 139
22 Skórski Arkadiusz 23 1995 M 22 Stalowe Żelazko 22:31 65 20:38 73 138
23 Kondracki Łukasz 30 1983 M 34 UKS Energetyk Zgorzelec 21:45 67 21:02 70 137
24 Krupiński Jakub 43 1984 M 33 EDI TEAM Zgorzelec / PGE KWB Turów Zgorzelec/Bogatynia 22:00 66 21:36 68 134
25 Prawelski Andrzej 53 1976 M 41 EDI TEAM Zgorzelec 22:42 66 22:27 67 133
26 Wójcicki Artur 12 1973 M44 EDI TEAM Zgorzelec 23:58 62 22:38 68 130
27 Mazurek Łukasz 41 1978 M 39   23:46 61 22:40 66 127
28 Sawicki Grzegorz 62 1971 M 46 EDI TEAM Zgorzelec 23:44 65 27:41 49 114
29 Milha Radosław 78 1988 M 29 Zgorzelec 25:15 52 24:47 54 106
30 Trela Krzysztof 36 1972 M 45 EDI TEAM Zgorzelec 18:27 85     85
31 Orzoł Darek 63 1968 M 49 EDI TEAM Zgorzelec     19:58 82 82
32 Szydłowski Adrian 66 1986 M 41       19:43 78 78
33 Olczyk Artur 10 1977 M 40 ZGR THC Promil 19:57 77     77
34 Myka Marek 14 1965 M 52 EDI TEAM Zgorzelec 21:52 77     77
35 Staroń Grzegorz 29 1973 M 44 EDI TEAM Zgorzelec / Kwisa Lubań 20:12 77     77
36 Rzeźnik Przemysław 38 1993 M 24 EDI TEAM Zgorzelec 19:40 75     75
37 Bielak Damian 5 1998 M 19 MOS Korczak Zgorzelec 20:51 74     74
38 Staszczuk Jacek 77 1977 M 40 Sulików 20:53 73     73
39 Simonowicz Kamil 81 2001 M 16 MOS Korczak Zgorzelec DNS   21:53 73 73
40 Nowosad Piotr 15 1985 M 32 EDI TEAM Zgorzelec 21:25 68     68
41 Chodanionek Ernest 27 1974 M 43 EDI TEAM Zgorzelec 22:39 67     67
42 Wilczyński Maciej 2 1991 M 26   21:48 66     66
43 Andrzejak Jacek 47 1977 M 40   22:40 66     66
44 Dąbrowski Mateusz 82 2004 M 13 MOS Korczak Zgorzelec     24:27 66 66
45 Święcki Janusz 54 1961 M 56   25:18 66     66
46 Przesmycki Andrzej 52 1963 M 54   25:20 65     65
47 Tubicz Paweł 69 1979 M 38 Wrocław     24:53 56 56
48 Rakoczy Robert 31 1975 M 42   26:36 51     51
49 Rytel-Siłka Paweł 50 1985 M 32 EDI TEAM Zgorzelec 33:09 21     21
50 Chorbotowicz Tomasz – Junior 75 2009 M 8       :)    
51 Krupiński Michał 84 2012 M 5       :)  

 

 

Mistrzostwa EDI TEAM Zgorzelec o Puchar Prezesa MONTEX Polska
Kobiety WIOSNA LATO JESIEŃ ZIMA SUMA PUNKTÓW
M-ce nazwisko i imię rok ur. kateg, czas pkt. czas pkt. czas pkt. czas pkt. najlepsze 2 biegi
1 Kowalewska Ela 1982 K 35 20:09 82 18:41 88         170
2 Krawiec Ewelina 1995 K 22 20:57 78 20:35 80         158
3 Kopeć Patrycja 1998 K19 22:51 73 22:49 73         146
4 Wojnarowicz Joanna 1973 K 44 25:00 70             70
  Domoradzka Anna                     0
  Kotkiewicz Ewelina                    
  Mazur Anna                     0
  Mroczkowska Ewa                    
  Orzoł Beata                    
  Peremicka Małgorzata                    
  Samulska Jola                     0
 
Mężczyźni WIOSNA LATO JESIEŃ ZIMA SUMA PUNKTÓW
M-ce nazwisko i imię rok ur. kateg, czas pkt. czas pkt. czas pkt. czas pkt. najlepsze 2 biegi
1 Zalewski Robert 1969 M 48 17:57 89 17:36 91         180
2 Wojnarowicz Janusz 1972 M 45 18:10 86 17:52 87         173
3 Rudnik Tomasz 1973 M 44 18:34 84 17:45 87         171
4 Maciorowski Grzegorz 1974 M 43 18:38 83 17:44 87         170
5 Wojtukiewicz Andrzej 1972 M 45 19:50 79 18:32 85         164
6 Chorbotowicz Tomasz 1970 M 47 20:03 80 19:40 82         162
7 Krawiec Sebastian 1994 M 23 18:40 80 18:21 81         161
8 Staroń Norbert 1977 M 40 20:18 75 19:44 78         153
9 Olejnik Tomasz 1991 M 26 18:49 78 19:37 74         152
10 Soczomski Mirosław 1965 M 52 22:17 75 22:46 73         148
11 Krupiński Jakub 1984 M 33 22:00 66 21:36 68         134
12 Prawelski Andrzej 1976 M 41 22:42 66 22:27 67         133
13 Wójcicki Artur 1973 M44 23:58 62 22:38 68         130
14 Sawicki Grzegorz 1971 M 46 23:44 65 27:41 49         114
15 Trela Krzysztof 1972 M 45 18:27 85             85
16 Orzoł Darek 1968 M 49     19:58 82         82
17 Staroń Grzegorz 1973 M 44 20:12 77             77
18 Myka Marek 1965 M 52 21:52 77             77
19 Rzeźnik Przemysław 1993 M 24 19:40 75             75
20 Nowosad Piotr 1985 M 32 21:25 68             68
21 Chodanionek Ernest 1974 M 43 22:39 67             67
22 Rytel-Siłka Paweł 1985 M 32 33:09 21             21
  Cichy Dariusz                     0
  Dragan Mateusz                     0
  Duszyński Jacek                     0
  Dziamski Marek                     0
  Dziedzic Piotr                     0
  Frydrych Sebastian                     0
  Górak Wojtek                     0
  Grzebyszak Mariusz                     0
  Hołubowicz Krzysztof                     0
  Jeleń Tomasz                     0
  Jędrzejczyk Piotr                     0
  Jołtuch Edward                     0
  Kaczmarek Artur                     0
  Klimczak Andrzej                     0
  Kondycki Adam                     0
  Kowanetz Maciej                     0
  Kubala Łukasz                     0
  Kubala Paweł                     0
  Kuńczak Michał                     0
  Kuźmiński Krzysztof                     0
  Lenart Jacek                     0
  Ludkiewicz Mariusz                     0
  Mackiewicz Grzegorz                     0
  Mesjasz Rafał                     0
  Minakow Norbert                     0
  Mroczkowski Krystian                     0
  Oleksiuk Leszek                     0
  Paraniak Jan                     0
  Pijanowski Robert                     0
  Pijanowski Wiesław                     0
  Rabski Tomek                     0
  Rabski Paweł                     0
  Skimina Jarosław                     0
  Szczotka Paweł                     0
  Szlesicki Sławomir                     0
  Waszkiewicz Mateusz                     0
  Woźniak Zbigniew                     0
  Zadorożny Zdzisław                     0
  Zalejski Arek                         0
  Zioła Tadek             0
                         
Przy równej liczbie pkt. o zwycięstwie decyduje niższa suma dwóch najlepszych czasów.
The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net
How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog