Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.

4 PORY ROKU - LATO 2017

     Letnia edycja naszego biegu obfitowała w wiele poprawionych życiówek. Pogoda była niemal idealna, chociaż wiatr odrobinę poprzeszkadzał, a chmury ciemne postraszyły. Publikujemy oficjalne wyniki rywalizacji w naszym cyklu 4 PORY ROKU oraz w Mistrzostwach EDI Team o Puchar Prezesa MONTEX Polska. W galerii znajdziecie trochę fotek. 
 https://www.facebook.com/pg/editeamzgorzelec/photos/
Za 3 miesiące kolejny sprawdzian formy - JESIEŃ – 24 września 2017 – godz. 17:00 pierwszy start. Do zakończenia rywalizacji w obu klasyfikacjach jeszcze dwie okazje na poprawienie swoich rezultatów, więc bardzo wiele może jeszcze się zmienić. Nie odpuszczajcie, do boju!! :)
Od jesiennej edycji wprowadzamy nowe dystanse dla naszych maluchów, które często nam towarzyszą, ale nie mają możliwości pojawienia się oficjalnie na tartanie. Biegi odbywać się będą bez pomiaru czasu, bez rywalizacji, dla zabawy, z drobnymi, symbolicznymi upominkami na mecie i mam nadzieję, przy dużych owacjach ze strony hałaśliwie kibicujących dorosłych. Trąbki, bębny i inne wynalazki są dozwolone.
Dodatkowe biegi to 3 dystanse, ale start będzie jednoczesny: Przedszkolaki (do lat 6) 200m (start na torach zewnętrznych nr 5 i 6), dzieci 7-10 letnie 600m oraz 11-14 letnie 1000m (tory wewnętrzne od 1 do 3). Do ustalenia kategorii wiekowej liczy się rok urodzenia. Uczestnictwo rodziców jako wsparcie swoich maluchów jest dozwolone.
Kolejne zmiany nastąpią także w kolejności startów.
Oto program minutowy jesiennej edycji:
17:00 bieg dla dzieci
17:15 Bieg dla NAJPIĘKNIEJSZYCH (tylko dla kobiet)
17:50 Bieg Mężczyzn (wyniki powyżej 22'/5km)
18:20 Bieg Elity (kobiety i mężczyźni poniżej 22'/5km)
SERDECZNIE ZAPRASZAMY :-)

 

KOBIETY WIOSNA LATO SUMA PUNKTÓW
M-ce nazwisko i imię nr start rok ur. kateg, Klub / miasto czas pkt. czas pkt. najlepsze 3 biegi
1 Kowalewska Ela 100 1982 K 35 EDI TEAM Zgorzelec 20:09 82 18:41 88 170
2 Krawiec Ewelina 20 1995 K 22 EDI TEAM Zgorzelec 20:57 78 20:35 80 158
3 Kopeć Patrycja 39 1998 K19 EDI TEAM Zgorzelec 22:51 73 22:49 73 146
4 Mazur Sylwia 24 1973 K 44   25:38 68 24:52 71 139
5 Zięcina Renata 25 1970 K 47   26:51 65 24:55 73 138
6 Miłoszewska Katarzyna 3 1977 K 40 MOS Korczak Zgorzelec 24:49 68 24:54 67 135
7 Karnicka Iwona 22 1973 K 44   26:44 63 24:58 70 133
8 Wiciak Monika 56 1978 K 39 Zgorzelec 27:18 57 28:00 54 111
9 Wojnarowicz Joanna 49 1973 K 44 EDI TEAM Zgorzelec 25:00 70     70
10 Krawiec Ewa 19 1975 K 42 Zgorzelec 25:33 66     66
11 Dróżdż Katarzyna 35 2005 K 12 Stowarzyszenie Zielone Ludki 26:05 66     66
12 Lampkowska Ela 67 1986 K 31 Zgorzelec     24:38 63 63
13 Krupińska Agnieszka 74 1985 K 32       24:57 62 62
14 Galster Izabella 4 2001 K 16 MOS Korczak Zgorzelec 26:12 61     61
15 Eggert Yvonne 46 1976 K 41 Laufgruppe Landeskrone Görlitz 26:42 61     61
16 Kazimierska Maja 60 1998 K 19 Zgorzelec 26:26 59     59
17 Czajkowska-Bogdanowicz Marta 26 1979 K 38   26:43 58     58
18 Owczarek Amelia 79 1995 K 22 Stalowe Żelazko     26:44 55 55
19 Kazimierska Martyna 58 2003 K 14 MKS OSA, Zgorzelec 30:00 48     48
20 Owczarek Natalia 40 1999 K 18 Zgorzelec 29:42 45     45
21 Ziomek Ela 71 1986 K 31       29:38 43 43
22 Stasiuk Mariola 55 1979 K 38   31:40 39     39
23 Kazimierska Iga 59 2005 K 12 Zgorzelec 32:46 39     39
24 Szymczak Julia 9 2000 K 17 Sulików DNF        
25 Cornelia Dießner 61 1959 K 58 LG Görlitz DNS        
26 Krupińska Ela 83 2010 K 7   :)   :)    
                     
                     
MĘŻCZYŹNI WIOSNA LATO SUMA PUNKTÓW
M-ce nazwisko i imię nr start rok ur. kateg, Klub / miasto czas pkt. czas pkt. najlepsze 3 biegi
1 Róźycki Oskar 37 2000 M 17 Zgorzelec 17:16 90 17:24 90 180
2 Zalewski Robert 7 1969 M 48 EDI TEAM Zgorzelec 17:57 89 17:36 91 180
3 Wojnarowicz Janusz 48 1972 M 45 EDI TEAM Zgorzelec 18:10 86 17:52 87 173
4 Rudnik Tomasz 73 1973 M 44 PGE KWB Turów Zgorzelec/Bogatynia 18:34 84 17:45 87 171
5 Dróżdż Mariusz 72 1969 M 48 Stowarzyszenie Zielone Ludki 19:32 83 18:11 88 171
6 Maciorowski Grzegorz 18 1974 M 43 EDI TEAM Zgorzelec 18:38 83 17:44 87 170
7 Wojtukiewicz Andrzej 68 1972 M 45 EDI TEAM Zgorzelec 19:50 79 18:32 85 164
8 Chorbotowicz Tomasz 44 1970 M 47 EDI TEAM Zgorzelec 20:03 80 19:40 82 162
9 Krawiec Sebastian 70 1994 M 23 EDI TEAM Zgorzelec 18:40 80 18:21 81 161
10 Lerynowicz Jacek 33 1977 M 40 Zgorzelec 18:57 81 19:05 80 161
11 Salamonowicz Jan 144 1965 M 52 Zgorzelec 21:39 78 19:48 82 160
12 Choja Andrzej 17 1958 M 59   23:26 76 22:09 81 157
13 Choja Jakub 16 1990 M 27   19:18 76 18:37 79 155
14 Staroń Norbert 65 1977 M 40 EDI TEAM Zgorzelec / CSW Kick-Fighter Zgorzelec 20:18 75 19:44 78 153
15 Olejnik Tomasz 64 1991 M 26 EDI TEAM Zgorzelec 18:49 78 19:37 74 152
16 Grzynkiewicz Jakub 80 2002 M 15 MOS Korczak Zgorzelec 20:51 78 22:15 72 150
17 Ławniczak Andrzej 11 1959 M 58   24:22 72 22:54 77 149
18 Soczomski Mirosław 57 1965 M 52 EDI TEAM Zgorzelec 22:17 75 22:46 73 148
19 Daszyński Andrzej 76 1948 M 69 UKS ENERGETYK ZGORZELEC 26:22 76 27:17 72 148
20 Miłoszewski Przemysław 13 1973 M 44 PGE Elektrownia Turów 21:14 73 21:27 72 145
21 Rudnik Piotr 102 1971 M 46 PGE KWB Turów Zgorzelec/Bogatynia 22:36 69 22:15 70 139
22 Skórski Arkadiusz 23 1995 M 22 Stalowe Żelazko 22:31 65 20:38 73 138
23 Kondracki Łukasz 30 1983 M 34 UKS Energetyk Zgorzelec 21:45 67 21:02 70 137
24 Krupiński Jakub 43 1984 M 33 EDI TEAM Zgorzelec / PGE KWB Turów Zgorzelec/Bogatynia 22:00 66 21:36 68 134
25 Prawelski Andrzej 53 1976 M 41 EDI TEAM Zgorzelec 22:42 66 22:27 67 133
26 Wójcicki Artur 12 1973 M44 EDI TEAM Zgorzelec 23:58 62 22:38 68 130
27 Mazurek Łukasz 41 1978 M 39   23:46 61 22:40 66 127
28 Sawicki Grzegorz 62 1971 M 46 EDI TEAM Zgorzelec 23:44 65 27:41 49 114
29 Milha Radosław 78 1988 M 29 Zgorzelec 25:15 52 24:47 54 106
30 Trela Krzysztof 36 1972 M 45 EDI TEAM Zgorzelec 18:27 85     85
31 Orzoł Darek 63 1968 M 49 EDI TEAM Zgorzelec     19:58 82 82
32 Szydłowski Adrian 66 1986 M 41       19:43 78 78
33 Olczyk Artur 10 1977 M 40 ZGR THC Promil 19:57 77     77
34 Myka Marek 14 1965 M 52 EDI TEAM Zgorzelec 21:52 77     77
35 Staroń Grzegorz 29 1973 M 44 EDI TEAM Zgorzelec / Kwisa Lubań 20:12 77     77
36 Rzeźnik Przemysław 38 1993 M 24 EDI TEAM Zgorzelec 19:40 75     75
37 Bielak Damian 5 1998 M 19 MOS Korczak Zgorzelec 20:51 74     74
38 Staszczuk Jacek 77 1977 M 40 Sulików 20:53 73     73
39 Simonowicz Kamil 81 2001 M 16 MOS Korczak Zgorzelec DNS   21:53 73 73
40 Nowosad Piotr 15 1985 M 32 EDI TEAM Zgorzelec 21:25 68     68
41 Chodanionek Ernest 27 1974 M 43 EDI TEAM Zgorzelec 22:39 67     67
42 Wilczyński Maciej 2 1991 M 26   21:48 66     66
43 Andrzejak Jacek 47 1977 M 40   22:40 66     66
44 Dąbrowski Mateusz 82 2004 M 13 MOS Korczak Zgorzelec     24:27 66 66
45 Święcki Janusz 54 1961 M 56   25:18 66     66
46 Przesmycki Andrzej 52 1963 M 54   25:20 65     65
47 Tubicz Paweł 69 1979 M 38 Wrocław     24:53 56 56
48 Rakoczy Robert 31 1975 M 42   26:36 51     51
49 Rytel-Siłka Paweł 50 1985 M 32 EDI TEAM Zgorzelec 33:09 21     21
50 Chorbotowicz Tomasz – Junior 75 2009 M 8       :)    
51 Krupiński Michał 84 2012 M 5       :)  

 

 

Mistrzostwa EDI TEAM Zgorzelec o Puchar Prezesa MONTEX Polska
Kobiety WIOSNA LATO JESIEŃ ZIMA SUMA PUNKTÓW
M-ce nazwisko i imię rok ur. kateg, czas pkt. czas pkt. czas pkt. czas pkt. najlepsze 2 biegi
1 Kowalewska Ela 1982 K 35 20:09 82 18:41 88         170
2 Krawiec Ewelina 1995 K 22 20:57 78 20:35 80         158
3 Kopeć Patrycja 1998 K19 22:51 73 22:49 73         146
4 Wojnarowicz Joanna 1973 K 44 25:00 70             70
  Domoradzka Anna                     0
  Kotkiewicz Ewelina                    
  Mazur Anna                     0
  Mroczkowska Ewa                    
  Orzoł Beata                    
  Peremicka Małgorzata                    
  Samulska Jola                     0
 
Mężczyźni WIOSNA LATO JESIEŃ ZIMA SUMA PUNKTÓW
M-ce nazwisko i imię rok ur. kateg, czas pkt. czas pkt. czas pkt. czas pkt. najlepsze 2 biegi
1 Zalewski Robert 1969 M 48 17:57 89 17:36 91         180
2 Wojnarowicz Janusz 1972 M 45 18:10 86 17:52 87         173
3 Rudnik Tomasz 1973 M 44 18:34 84 17:45 87         171
4 Maciorowski Grzegorz 1974 M 43 18:38 83 17:44 87         170
5 Wojtukiewicz Andrzej 1972 M 45 19:50 79 18:32 85         164
6 Chorbotowicz Tomasz 1970 M 47 20:03 80 19:40 82         162
7 Krawiec Sebastian 1994 M 23 18:40 80 18:21 81         161
8 Staroń Norbert 1977 M 40 20:18 75 19:44 78         153
9 Olejnik Tomasz 1991 M 26 18:49 78 19:37 74         152
10 Soczomski Mirosław 1965 M 52 22:17 75 22:46 73         148
11 Krupiński Jakub 1984 M 33 22:00 66 21:36 68         134
12 Prawelski Andrzej 1976 M 41 22:42 66 22:27 67         133
13 Wójcicki Artur 1973 M44 23:58 62 22:38 68         130
14 Sawicki Grzegorz 1971 M 46 23:44 65 27:41 49         114
15 Trela Krzysztof 1972 M 45 18:27 85             85
16 Orzoł Darek 1968 M 49     19:58 82         82
17 Staroń Grzegorz 1973 M 44 20:12 77             77
18 Myka Marek 1965 M 52 21:52 77             77
19 Rzeźnik Przemysław 1993 M 24 19:40 75             75
20 Nowosad Piotr 1985 M 32 21:25 68             68
21 Chodanionek Ernest 1974 M 43 22:39 67             67
22 Rytel-Siłka Paweł 1985 M 32 33:09 21             21
  Cichy Dariusz                     0
  Dragan Mateusz                     0
  Duszyński Jacek                     0
  Dziamski Marek                     0
  Dziedzic Piotr                     0
  Frydrych Sebastian                     0
  Górak Wojtek                     0
  Grzebyszak Mariusz                     0
  Hołubowicz Krzysztof                     0
  Jeleń Tomasz                     0
  Jędrzejczyk Piotr                     0
  Jołtuch Edward                     0
  Kaczmarek Artur                     0
  Klimczak Andrzej                     0
  Kondycki Adam                     0
  Kowanetz Maciej                     0
  Kubala Łukasz                     0
  Kubala Paweł                     0
  Kuńczak Michał                     0
  Kuźmiński Krzysztof                     0
  Lenart Jacek                     0
  Ludkiewicz Mariusz                     0
  Mackiewicz Grzegorz                     0
  Mesjasz Rafał                     0
  Minakow Norbert                     0
  Mroczkowski Krystian                     0
  Oleksiuk Leszek                     0
  Paraniak Jan                     0
  Pijanowski Robert                     0
  Pijanowski Wiesław                     0
  Rabski Tomek                     0
  Rabski Paweł                     0
  Skimina Jarosław                     0
  Szczotka Paweł                     0
  Szlesicki Sławomir                     0
  Waszkiewicz Mateusz                     0
  Woźniak Zbigniew                     0
  Zadorożny Zdzisław                     0
  Zalejski Arek                     0
                         
Przy równej liczbie pkt. o zwycięstwie decyduje niższa suma dwóch najlepszych czasów.

5 PKO Nocny Wrocław Półmaraton

 

Miejsce Nazwisko Imię Miasto Czas Płeć Rocznik Kat wiekowa 5 km 10 km 15 km 20 km
109 OLEJNIK Tomasz Bogatynia 1:21:09 M / 105 1991 M20 / 35 19:17 / 147 38:36 / 137 58:02 / 125 1:17:10 / 110
240 KOWALEWSKA Elżbieta Zgorzelec 1:25:05 K / 7 1982 K30 / 6 20:22 / 333 40:34 / 308 1:00:55 / 286 1:20:54 / 245
250 MACIOROWSKI Grzegorz Zawidów 1:25:22 M / 243 1974 M40 / 65 20:23 / 342 40:26 / 290 1:00:20 / 247 1:20:59 / 251
251 TRELA Krzysztof Zgorzelec 1:25:23 M / 244 1972 M40 / 66 20:24 / 345 40:27 / 295 1:00:34 / 261 1:20:56 / 247
399 REMIAN Andrzej Bogatynia 1:27:41 M / 391 1970 M40 / 117 19:18 / 155 39:40 / 228 1:00:44 / 273 1:22:55 / 370
416 CHORBOTOWICZ Tomasz Zgorzelec 1:27:56 M / 407 1970 M40 / 120 20:45 / 441 41:22 / 411 1:02:07 / 391 1:23:16 / 405
499 KWIATKOWSKI Daniel Lubań 1:28:55 M / 487 1985 M30 / 198 21:14 / 646 42:00 / 497 1:03:07 / 485 1:24:23 / 485
605 CHOJA Jakub Bogatynia 1:30:19 M / 588 1990 M20 / 151 20:50 / 468 42:02 / 506 1:03:51 / 593 1:25:49 / 615
858 STAROŃ Norbert Zgorzelec 1:33:23 M / 825 1977 M40 / 246 21:26 / 763 43:21 / 837 1:06:09 / 896 1:28:46 / 874
1073 JANKOWSKA Karolina Lubań 1:35:16 K / 51 1993 K20 / 24 22:02 / 998 44:30 / 1067 1:07:17 / 1066 1:30:16 / 1059
1188 CHOJNACKI Witold Lubań 1:36:07 M / 1129 1967 M50 / 60 21:54 / 947 44:24 / 1047 1:07:56 / 1175 1:31:39 / 1243
1246 WOŹNIAK Zbigniew Zielona Góra 1:36:37 M / 1185 1974 M40 / 376 22:35 / 1298 45:10 / 1257 1:08:00 / 1197 1:31:31 / 1219
1397 LENART Jacek Zgorzelec 1:37:41 M / 1327 1970 M40 / 428 20:23 / 341 43:46 / 915 1:07:30 / 1104 1:32:16 / 1338
1468 KUĆ Jarosław Lubań 1:38:09 M / 1395 1980 M30 / 571 23:33 / 1940 46:36 / 1711 1:09:59 / 1609 1:33:26 / 1529
1673 KUSTOSZ Wojciech Bogatynia 1:39:15 M / 1583 1975 M40 / 509 23:28 / 1857 46:48 / 1821 1:10:21 / 1725 1:34:06 / 1649
1739 MIŁOSZEWSKI Przemysław Bogatynia 1:39:33 M / 1643 1973 M40 / 528 22:48 / 1421 46:24 / 1632 1:10:33 / 1770 1:34:28 / 1714
1958 PARADOWSKI Kamil Zgorzelec 1:41:01 M / 1843 1994 M20 / 360 21:46 / 893 45:16 / 1286 1:09:23 / 1460 1:35:22 / 1882
1991 PRAWELSKI Andrzej Zgorzelec Łagów 1:41:16 M / 1872 1976 M40 / 598 22:44 / 1390 46:21 / 1613 1:10:41 / 1811 1:35:46 / 1952
2370 KONDRACKI Łukasz Zgorzelec 1:43:30 M / 2211 1983 M30 / 915 25:29 / 3622 50:26 / 3333 1:14:34 / 2839 1:38:25 / 2413
2678 RABSKI Tomasz Zgorzelec 1:44:59 M / 2477 1988 M20 / 469 25:21 / 3509 49:57 / 3094 1:14:34 / 2840 1:39:44 / 2706
2689 KUŹMIŃSKI Krzysztof Pieńsk 1:45:02 M / 2488 1975 M40 / 796 23:48 / 2205 48:26 / 2470 1:13:50 / 2624 1:39:38 / 2689
2952 ŁACHACZ Barbara Zgorzelec 1:46:23 K / 238 1998 K20 / 75 25:15 / 3411 50:04 / 3133 1:15:17 / 3034 1:41:01 / 2959
3036 STASZCZAK Małgorzata Lubań 1:46:50 K / 252 1986 K30 / 120 25:09 / 3306 49:59 / 3112 1:15:01 / 2957 1:41:21 / 3019
3468 DZIEDZIC Piotr Zgorzelec 1:48:54 M / 3152 1972 M40 / 1031 25:20 / 3488 50:46 / 3481 1:16:37 / 3424 1:43:14 / 3449
3487 CHODANIONEK Ernest Zgorzelec 1:49:00 M / 3168 1974 M40 / 1035 26:40 / 4758 52:37 / 4396 1:18:17 / 3943 1:43:32 / 3506
3549 STĄSIEK Bartosz Bogatynia 1:49:17 M / 3220 1983 M30 / 1326 24:59 / 3172 50:39 / 3428 1:16:32 / 3400 1:43:21 / 3477
3588 ŻELAZKO Tomasz Zgorzelec 1:49:29 M / 3252 1966 M50 / 207 24:27 / 2671 49:09 / 2758 1:15:16 / 3029 1:43:34 / 3513
3811 MIŁOSZEWSKA Katarzyna Bogatynia 1:50:25 K / 372 1977 K40 / 84 25:19 / 3482 50:57 / 3569 1:17:22 / 3660 1:44:43 / 3800
3977 WÓJCICKI Artur Zgorzelec 1:51:09 M / 3574 1973 M40 / 1161 23:47 / 2200 48:25 / 2463 1:15:34 / 3129 1:44:10 / 3659
4231 CHOJA Andrzej Bogatynia 1:52:28 M / 3745 1958 M50 / 254 25:20 / 3491 51:28 / 3821 1:18:45 / 4129 1:46:31 / 4204
4665 WOJCIECHOWSKI Łukasz Zgorzelec 1:54:32 M / 4084 1991 M20 / 718 30:02 / 7750 57:35 / 6751 1:23:26 / 5561 1:49:13 / 4769
4847 KONCEWICZ Tomasz Bogatynia 1:55:24 M / 4211 1978 M30 / 1738 24:46 / 2961 51:05 / 3626 1:21:01 / 4778 1:49:14 / 4775
5027 CZUBAT Damian Zgorzelec 1:56:09 M / 4337 1995 M20 / 752 24:38 / 2812 49:58 / 3106 1:17:39 / 3750 1:49:45 / 4918
5138 WARĘŻAK Katarzyna Zgorzelec 1:56:40 K / 725 1982 K30 / 336 27:48 / 5819 55:08 / 5545 1:22:48 / 5336 1:50:42 / 5139
5156 WITKOWSKA Katarzyna Zgorzelec 1:56:46 K / 730 1988 K20 / 196 26:47 / 4858 53:49 / 4925 1:21:59 / 5063 1:50:43 / 5141
5420 SIEMIENIAK Roman Bogatynia 1:57:50 M / 4602 1961 M50 / 328 26:40 / 4762 54:56 / 5456 1:23:22 / 5540 1:51:51 / 5438
5754 ZIELIŃSKA Urszula Zgorzelec 1:59:14 K / 929 1988 K20 / 244 27:08 / 5135 55:19 / 5648 1:23:56 / 5722 1:52:48 / 5657
6563 WIECZOREK Norbert Bogatynia 2:03:31 M / 5340 1976 M40 / 1710 30:04 / 7774 58:51 / 7280 1:27:30 / 6809 1:57:14 / 6595
6580 SAMUEL Robert Zgorzelec 2:03:36 M / 5348 1969 M40 / 1712 26:38 / 4726 53:58 / 4979 1:23:22 / 5537 1:56:31 / 6472
6739 KOSIOREK Anna Zgorzelec 2:04:32 K / 1313 1993 K20 / 330 26:12 / 4336 57:44 / 6826 1:27:33 / 6824 1:58:45 / 6875
7096 OSUCHOWSKI Grzegorz Zgorzelec 2:06:38 M / 5629 1981 M30 / 2304 27:29 / 5484 55:36 / 5759 1:24:46 / 5950 1:58:53 / 6893
7115 KLIMCZAK Andrzej Zgorzelec 2:06:43 M / 5640 1964 M50 / 415 28:10 / 6222 56:15 / 6137 1:25:52 / 6366 1:58:19 / 6794
7484 SIEMIENIAK Joanna Bogatynia 2:08:57 K / 1659 1968 K40 / 432 29:29 / 7354 1:00:10 / 7709 1:31:15 / 7689 2:02:48 / 7556
7525 STEFAŃSKA Bieganna Agnieszka Zgorzelec 2:09:15 K / 1679 1969 K40 / 440 30:05 / 7782 1:00:25 / 7778 1:31:41 / 7789 2:02:47 / 7552
8408 SAMUEL Robert Zgorzelec 2:16:56 M / 6308 1996 M20 / 1079 27:39 / 5658 58:51 / 7285 1:32:24 / 7928 2:10:24 / 8477
8483 HŁADKI Marcin Bogatynia 2:17:41 M / 6346 1981 M30 / 2591 29:34 / 7405 58:32 / 7148 1:30:41 / 7543 2:10:25 / 8479
8581 SROCZYŃSKI Bogusław Bogatynia 2:18:38 M / 6396 1961 M50 / 481 32:14 / 8858 1:04:02 / 8675 1:38:43 / 8814 2:11:32 / 8585
9132 FOLTYNIEWICZ Lucjan Zgorzelec 2:26:07 M / 6634 1958 M50 / 511 34:21 / 9453 1:10:47 / 9550 1:45:52 / 9426 2:19:22 / 9176
9154 WAJER Maria Bogatynia 2:26:32 K / 2512 1984 K30 / 1086 30:40 / 8167 1:03:20 / 8521 1:38:30 / 8788 2:18:34 / 9126
9157 WIECZOREK Marta Bogatynia 2:26:36 K / 2514 1982 K30 / 1088 30:43 / 8193 1:03:23 / 8536 1:38:35 / 8797 2:18:40 / 9134
9298 PAŁUSKA Małgorzata Zgorzelec 2:29:14 K / 2586 1985 K30 / 1116 37:45 / 9820 1:15:20 / 9810 1:49:12 / 9586 2:21:59 / 9318
9421 KALIŃSKA Weronika Zgorzelec 2:32:15 K / 2668 1997 K20 / 676 28:39 / 6669 1:05:02 / 8864 1:44:26 / 9350 2:24:36 / 9426

Biegowy weekend 25-26 marca 2017

To był intensywny weekend startów zawodników i zawodniczek EDI Teamu.

Wiosenna, choć nieoptymalna pogoda sprzyjała ustanawianiu i poprawianiu życiówek. Duża grupa klubowiczów dokonała sprawdzenia swojej obecnej formy sportowej, teraz jest czas na analizę startu i wytyczenie sobie kolejnych założeń treningowych, aby kolejne zawody były jeszcze lepsze, aby sforsować kolejne granice. Poniżej znajdziecie zbiór wyników, które zebraliśmy z soboty i niedzieli. Znajdziecie tam także wyniki naszych biegających koleżanek i kolegów z naszego powiatu zgorzeleckiego.

Mistrzostwa EDI TEAM o Puchar Prezesa MONTEXu

1 z 4 biegów już za nami. Na czele klasyfikacji na razie Ela i Robert, ale ewentualnych scenariuszy jest jeszcze bardzo dużo. Kto okaże się najlepszy w Teamie? Pretendentów na zbliżonym poziomie jest wielu:

Wiosenna edycja 4 Pór Roku 2017 dla Eli i Oskara

  W deszczu i przenikającym wiosennym chłodzie przytrafiło się naszym zawodniczkom i zawodnikom rywalizować w pierwszej odsłonie zgorzeleckiego cyklu biegowego 4 PORY ROKU.

26 halowe mistrzostwa Polski weteranów w lekkiej atletyce

 Pięknym efektem medalowym dla EDI Teamu zakończyły się 26 Halowe Mistrzostwa Polski Weteranów w Lekkiej Atletyce,

Zgorzelecki Cykl Biegowy 4 PORY ROKU 2017

  Już za miesiąc ruszamy z kolejną edycją naszego autorskiego cyklu biegowego 4 PORY ROKU 2017 na dystansie 5 km. W tym roku walczymy ponownie w klasyfikacji Open o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec oraz po raz pierwszy o Puchar Prezesa MONTEX Polska w ramach wewnętrznych Mistrzostw EDI Team Zgorzelec. Pierwszy start 19 marca o 17:00.  

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net
How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog