Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

4 pory Roku - JESIEŃ

 

Królowa Elżbieta - zwycięstwo w klasyfikacji to tylko formalność. Zapraszamy do relacji Roberta Zalewskiego.

Rozpocznę od gratulacji dla wszystkich uczestników za pełen poświęceń bieg i za uczestnictwo Burmistrza Miasta Rafała Gronicza oraz kieruję podziękowanie dla wolontariuszy dbających nad sprawnym przebiegiem rywalizacji.

            

Nie spodziewałem się, że pomysł naszego Prezesa odbije się takim powodzeniem i to pod każdym względem: frekwencji jak i sportowej rywalizacji, z tego powodu wielkie gratulacje dla Jacka za tą ideę oraz za czuwanie nad sprawną organizacją zawodów, bo nie tylko zawodnicy, ale i nasi koledzy sędziowie zasługują na wielką uwagę, bo robią to z należytą profesją.

      

Wracając do formuły sportowej to nie żałuję, że nasz Cross Zgorzelecki wygasł śmiercią naturalną, bo taka kolej rzeczy jest, że przychodzą nowe i lepsze pomysły i za taki uważam cykl 4-pory roku pod każdym względem. Stworzona formuła przez Jacka ma wiele zalet, które nieświadomie spowodowały wzrost rywalizacji sportowej i poprawianie własnych rekordów na dystansie 5km.

Na pewno znajdziemy jeszcze ulepszenia, … ale najważniejsze niech będzie łamanie kolejnych granic niezależnie od wieku.

I tak u panów fantastycznym czasem 17:02  wygrywa 3.bieg cyklu Paweł Kubala wyznaczając panom cel jakim jest osiągnięcie z przodu 16min.

      

U pań zaś Ela Kowalewska czasem 20:42 potwierdziła swoją znakomitą dyspozycję wygrywając po raz 2. w cyklu i utwierdzając się na 1.miejscu w rankingu. 

Patrząc na tabelę po 3 biegach nadal u Panów nie można przewidzieć ostatecznej kolejności pierwszej piątki, bo nawet choroba lub chwilowa niedyspozycja może zaważyć o całkowitej zmianie miejsc – zatem: PANOWIE PILNOWAĆ SIĘ I OSTRO TRENOWAĆ.

U pań sytuacja jest już ustabilizowana i nic nie zapowiada na nieoczekiwaną zmianę miejsc. Nasz cykl uczy jeszcze jednej ważnej rzeczy: systematyczności przez cały rok.

Galeria zdjęć z biegu.

Relacja: Robert Zalewski

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net
How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog