Odwiedza nas 65 gości oraz 0 użytkowników.

Raport Roczny naszego biegania

     Moi Dodzy, sezon 2016 powoli zmierza ko końcowi, większość z nas odpoczywa po sezonie i zbiera siły na kolejny rok ścigania. Kolejne bariery i wyzwania czekają na nas. Tylko jedna rzecz nas ogranicza  ---> nasza wyobraźnia!!

     Myślami snujemy wstępne plany na 2017 rok, ale warto obejrzeć się na ten przemijający sezon i wspomnieć starty nasze i innych lokalnych kolegów i koleżanek. Gratulujemy osiągniętych wysokich miejsc i dobrych rezultatów, mamy nadzieję, że nie jest to Wasze ostatnie "słowo".

Oczywiscie zdajemy sobie sprawę, że niezmiernie trudno zebrać jest w jednym miejscu starty wszystkich zawodników EDI Teamu z całego sezonu, więc mogą przytrafić się w poniższym zestawieniu braki lub niezamierzone pomyłki. Prosimy o podsyłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. brakujących rezultatów, które sukcesywnie będziemy uzupełniać. Miłej lektury :-)

 

2016.03.19 Sobótka - 21,1 km - 9. PANAS Półmaraton Ślężański (4417 ona mecie)
183 Ludkiewicz Mariusz M40-15   1:28:02
194 Kowalewska Ela K30-4   1:28:21 - Open kobiet 7 miejsce
432 Orzoł Dariusz M45-49   1:33:39
716 Jeleń Tomasz M40-128   1:38:07
912 Kondycki Adam M40-172   1:40:09
1211 Prawelski Andrzej M40-235   1:43:51
1396 Staroń Norbert M35-316   1:45:47
1601 Minakow Nobert M40-323   1:47:31
1947 Kuźmiński Krzysztof M0-374   1:50:38
1959 Gruszczyński Piotr M35-422 1:50:49
2170 Grzebyszak Mariusz M35-466   1:52:44
2510 Klimczak Andrzej M50-108   1:55:35
2630 Rabski Tomasz M25-251   1:56:37
2734 Duszyński Jacek M45-295   1:57:33
3042 Staniewski Eugeniusz M65-16   2:00:44
 
2016.03.12 Wrocław - 10 km - 3 Dziesiątka Wroactiv (1331 na mecie)
46 Wojnarowicz Janusz M40-6   35:46
550 Prawelski Andrzej M40-135   46:21
810 Jurasz Zygmunt M70-4   50:06
1125 Domaradzka Anna K30-85   57:14 - Open kobiet 230 miejsce
 
2016.03.20 Żywiec - 21,1 km - XVII Półmaraton Dookoła Jeziora Żywieckiego ( 2244 na mecie)
388 Zioła Tadeusz M50-35   1:37:34
 
2016.03.28 Nowa Sól - 10 km - IV BIEG DO PUSTEGO GROBU (916 na mecie)
423 Sawicki Grzegorz M40-116   50:17
 
2016.04.03 Warszawa - 21,1 km - 11 PZU Półmaraton Warszawski ( 12729 na mecie)
200 Hołubowicz Krzysztof M40-70 - 1:22:41
 
2016.04.17 Żary - 10 km - 2 Dycha po Żarach ( 593 na mecie)
163 Prawelski Andrzej M40-46   46:21
171 Rabski Tomasz M16-35 46:33
228 Kuźmiński Krzysztof M40-61   48:20
267 Rabski Paweł M16-41 49:40
326 Soczomski Mirosław M50-18   51:27
421 Domaradzka Anna K30-40   55:21 - Open kobiet 40 miejsce
 
2016.04.24 Warszawa - 42,2 km - Orlen Warsaw Marathon ( 6586 na mecie)
231 Rudnik Tomasz M40-55   2:57:26
2045 Wojtukiewicz Andrzej M40-681   3:35:49
2911 Dziedzic Piotr M40-964   3:47:00
4687 Duszyński Jacek M40-1468   4:11:37
 
2016.05.01 Jelenia Góra - 21,1 km - Półmaraton Jeleniogórski ( 264 na mecie)
5 Antczak Adrian M40-1   1:19:28
7 Remian Andrzej M40-3   1:24:11
21 Ludkiewicz Mariusz M40-7   1:29:20
148 Jurasz Zygmunt M70-1   1:50-39
 
2016.05.08 Wleń - 10 km - XXV Memoriał Uliczny im. Michała Fludra ( 141 na mecie)
8 Wojnarowicz Janusz M40-3   36:11
10 Firlet Daniel M40-4   37:03
22 Lerynowicz Jacek M30-5   40:37
34 Salamonowicz Jan M50-5 42:36
36 Lerynowicz Piotr M30-8   42:52
66 Zadorożny Zdzisław M60-4   48:54
74 Jurasz Zygmunt M70-3   51:36
 
2016.05.15 Gdańsk - 42,2 km - 2 PZU Gdańsk Maraton ( 1561 na mecie)
281 Zioła Tadeusz M50-20   3:28:47
 
2016.05.21 Wrocław - 49 pięter - Sky Tower Run (815 na mecie)
32 Ludkiewicz Mariusz M40-4 6:41,16
142 Mroczkowski Krystian M40-19   7:47,65
281 Prawelski Andrzej M40-38   8:37,34
365 Kondycki Adam M40-53   9:06,00
463 Salamonowicz Jan M50-29   9:37,55
599 Kowanetz Maciej M40-89   10:32,82
 
2016.05.22 Bolesławiec - 10 km - 16 Europejskie Biegi Uliczne ( 158 na mecie)
11 Zalewski Robert M40-3   36:45
23 Kowalewska Elżbieta K23-4   40:01
32 Salamonowicz Jan M50-4   41:50
79 Jurasz Zygmunt M70-1   49:37
98 Staniewski Eugeniusz M60-7   51:28
108 Chodanionek Ernest M40-20   53:28
 
2016.06.05 Jawor - 21,1 km - XXII Półmaraton Jaworski ( 246 na mecie)
26 Ludkiewicz Mariusz M45-1   1:32:14
 
2016.06.05 Görlitz - 13 Europamarathon
2 km
47 Oleksiuk Radek M10/11 - 7   10:23
5 km
1 Wojnarowicz Janusz M40-1   17:53
2 Oleksiuk Leszek M30-1   18:35
6 Mroczkowski Krystian M40-2   19:32
7 Waszkiewicz Mateusz M18-19-1   19:43
10 Orzoł Dariusz M45-1   19:55
119 Jędrzejczyk Piotr M40-10   26:51
139 Pijanowski Robert M35-7   27:21
455 Pijanowski Wiesław M60-3   39:15
10 km - kobiety
1 Kowalewska Ela K30-1   42:05
14 Mazur Ania K30-3   50:54
21 Soczomska Milena K20-5   52:25
365 Domaradzka Ania K35-14   1:04:48
10 km - mężczyźni
11 Paraniak Jan M50-2   41:53
15 Wojtukiewicz Andrzej M40-4   43:05
26 Nowosad Piotr M30-3   44:29
32 Lenart Jacek M45-3   45:35
49 Jeleń Tomek M40-8   47:19
56 Dziedzic Piotr M40-9   48:06
59 Prawelski Andrzej M40-10 48:09
62 Grzebyszak Mariusz M35-9   48:30
174 Zadorożny Zdzisław M60-5   55:30
21,1 km
2 Kuńczak Michał M20-1   1:21:38   
3 Zalewski Robert M45-1 1:22:33
6 Kubala Paweł M20-3 1:25:52
58   Kubala Łukasz M30-8   1:45:40
61 Kondycki Adam M40-6 1:46:25
87 Kuźmiński Krzysztof M40-11 1:50:52
89 Wójcicki Artur M40-12   1:51:13
135 Klimczak Andrzej M50-14   1:58:50
136 Duszyński Jacek M45-21   1:58.50
140 Kowanetz Maciej M40-20 1:59:04
147 Chodanionek Ernest M40-22   1:59:52
maraton
5 Rudnik Tomek M40-3   3:15:48
31 Myka Marek M50-5 3:46:18
78 Minakow Norbert M40-12   4:19:14
2,3 km Rolki
4 Lange Julia K10/11-1 6:19
6 Gogulska Wiktoria K10/11-2 6:41
7 Gogulska Patrycja K8/9-1   7:24
21,1 Rolki
26 Soczomski Mirek M50-10   44:03
40 Sawicki Grzegorz M40-10   49:57
 
2016.06.11 Świeradów Zdrój - 21,1 km ( 104 na mecie)
8 Ludkiewicz Mariusz M40-4   1:36:48
54 Jurasz Zygmunt M70-1   2:02:42
 
2016.06.12 Nysa - 10 km - IV Bieg Nyski ( 563 na mecie)
158 Prawelski Andrzej M40-37   44:54
 
2016.06.18 Wrocław - 21,1 km - 4 PKO Nocny Wrocław Półmaraton ( 9356 na mecie)
141 Olejnik Tomasz M20-50   1:22:53
273 Kowalewska Elżbieta K30-8   1:27:05   open kobiet 11 miejsce
613 Salamonowicz Jan M50-26   1:32:05
665 Lerynowicz Jacek M30-268   1:32:41
1145 Walotka Karol M30-486   1:37:14
1568 Prawelski Andrzej M40-386   1:39:51
1721 Kondracki Łukasz M30-709   1:40:42
1780 Staroń Norbert M30-739   1:41:02
1843 Kondycki Adam M40-464   1:41:20
2262 Dziedzic Piotr M40-584   1:43:42
2757 Jurasz Zygmunt M70-2   1:46:05
2785 Kowalewska Teresa K30-124   1:46:15
2933 Wójcicki Artur M40-755   1:46:58
2978 Kuźmiński Krzysztof M40-773 1:47:12
3249 Grzebyszak Mariusz M30-1287   1:48:33
3565 Oleksiuk Leszek M30-1382   1:50:12 Pacemaker
4740 Chodanionek Ernest M40-1180   1:55:44
4477 Szczotka Paweł M40-1246   1:57:36
5881 Klimczak Andrzej M50-325   2:00:50
 
2016.06.19 Nowogrodziec - 10 km - Nowogrodziecka Dziesiątka ( 68 na mecie)
17 Orzoł Dariusz M40-3   42:16
35 Zadorożny Zdzisław M60-3   48:00
47 Staniewski Eugeniusz M60-7   53:39
 
2016.06.25 Karpacz - 17km - 3x Śnieżka ( 236 na mecie)
8 Oleksiuk Leszek M30-3 1:56:26
27 Mroczkowski Krystian M40-5   2:10:31
31 Kondycki Adam M40-6   2:11:50
 
2016.06.26 Bogatynia - 10 km - Karbonalia ( 92 na mecie)
12 Olejnik Tomasz M18-7   38:22
18 Kowalewska Elżbieta K30-1   40:02   open kobiet 2 miejsce
19 Rudnik Tomasz M30-10   40:30
21 Orzoł dariusz M46+-1   41:49
23 Kubala Łukasz M30-11   42:13
24 Nowosad Piotr M30-12   42:14
25 Salamonowicz Jan M46+-3   42:17
58 Duszyński Jacek M46+-11   49:49
92 Brodzińska Ewa K46+-4 1:12:12
 
2016.06.26 Bogatynia - 2,5 km - Karbonalia ( 21 na mecie)
1 Firlet Daniel M10-1   8:45
3 Oleksiuk Leszek M10-2   8:50
20 Orzoł Beata K40+ - 2 13:24
 
2016.07.16 Płóczki Górne - 5km - XIII Bieg Szlakiem Agatowym (47 na mecie)
11 Orzoł Dariusz   19:58
15 Salamonowicz Jan   20:43
46 Orzoł Beata   29:48
47 Orzoł Jarosław   29:48
 
2016.07.16 Szklarska Poręba - 21,1 km - 4 PKO Wielka Pętla Izerska ( 782 na mecie)
79 Lerynowicz Jacek M30-31   1:35:28
139 Staroń Norbert M30-53   1:39:51
219 Jeleń Tomasz M40-62   1:44:35
330 Grzebyszak Mariusz M30-121 1:51:08
382 Prawelski Andrzej M40-111   1:52:56
562 Minakow Norbert M40-163   2:03:30
 
2016.07.16 Szklarska Poręba - 10,6 km - 1 PKO Mała Pętla Izerska ( 196 na mecie)
7 olejnik Tomasz M18-2   42:58
9 Kowalewska Elżbieta K30-1   44:22   open kobiet 1 miejsce
35 Wójcicki Artur M40-9   51:38
 
2016.07.31 Dąbki - 10 km - Bieg Uzdrowiskowy (438 na mecie)
71 Hołubowicz Krzysztof M40-15   42:39
 
2016.09.11 Wrocław - 42,2 km - 34 PKO Wrocław Maraton ( 4125 na mecie)
642 Woźniak Zbigniew M40-178   3:46:47
1361 Kubala Łukasz M30-547   4:07:13
1539 Mikołajczyk Rafał M30-603 4:11:26
1761 Prawelski Andrzej M40-504   4:17:23
 
2016.09.24 Lwówek Śląski - 10km - Bieg Darów Lasu im. K. Ugrynowicza (50 na mecie)
9 Lenart Jacek M40-1   34:06
14 Kowalewska Ela K30-3   36:56 open kobiet 3 miejsce
17 Salamonowicz Jan M50-3   38:01
37 Kopeć Patrycja K18-6 47:30
 
2016.09.25 Knurów - 10 km - XXI Mistrzostwa Polski Górników (366 na mecie)
27 Rudnik Tomasz M40/44-2   37:16
73 Orzoł Darek M45/49-7   40:58
148 Rudnik Piotr M45/49-17   45:43
220 Klimczak Andrzej M50/54-14   49:22
 
2016.09.25 Warszawa - 42,2km - 38 PZU Maraton Warszawski ( 5924 na mecie)
27 kuńczak Michał M20-10   2:42:57
 
2016.10.02 Legnica - 21,1 km - XXIX Bieg Lwa Legnickiego ( 438 na mecie)
34 Paraniak Jan M50-5   1:28:58
 
2016.10.09 Świeradów Zdrój - 15 km - 4F Świeradów RUN ( 146 na mecie)
83 Kuźmiński Krzysztof M40-25   1:35:48
107 Jurasz Zygmunt M70-1   1:40:39
 
2016.10.09 Świeradów Zdrój - 10 km - 4F Świeradów RUN ( 223 na mecie)
8 Lerynowicz Jacek M30-4   50:52
17 Kowalewska Ela K30-1   54:28   open kobiet 1 miejsce
29 Jeleń Tomek M40-5   57:19
33 Olczyk Artur M30-13   57:49
67 minakow Norbert M40-13 1:04:21
68 Wójcicki Artur M40-14 1:04:29
85 Dziedzic Piotr M40-22   1:05:54
139 Staniewski Eugeniusz M65-2  1:13:57
142 Mroczkowska Magda K40-8   1:14:06
 
2016.10.09 Świeradów Zdrój - 2,7 km - 4F Świeradów RUN ( 58 na mecie)
4 Oleksiuk Leszek 11:16
5 kubala Łukasz 11:40
10 Soczomski Mirosław 12:58
15 sawicki Grzegorz 14:05
27 Domaradzka Ania 15:40   open kobiet 7 miejsce
32 Jędrzejczyk Piotr 17:01
40 Dziamski Marek 17:42
 
2016.10.15 Wrocław - 10 km - 3 Gogen Bieg Trzech Wzgórz ( 248 na mecie)
58 Prawelski Andrzej M40-6   45:38
 
2016.10.15 - Lubań - 9,7 km - Bieg Uliczny Lubańskie Biegowisko (94 na mecie)
1 Lenart Jacek   36:00
7 Paraniak Jan - M3-1   38:26
9 Krawiec Sebastian - M1-3   38:59
14 Kowalewska Ela   39:57   open kobiet 1 miejsce
16 Salamonowicz Jan M3-3   40:30
18 Staroń Grzegorz M2-5 40:40
 
2016.10.16 Lubin - 10 km - XXXI BARBÓRKOWY BIEG O LAMPKĘ GÓRNICZĄ (1483 na mecie)
36 Firlet Daniel M40-6   36:28
37 Rudnik Tomek M40-7   36:36
61 Olejnik Tomek M<40-41   38:10
169 Krupiński Jakub M<40-93   41:42
268 Kondycki Adam M40-78   43:51
428 Kowanetz Maciek M40-111   46:21
449 Rudnik Piotr M40-117   47:03
479 Moczarski Tomek M60-13   47:11
703 klimczak Andrzej M50-49   50:45
 
2016.10.16 Żary - 10 km - 2 Cross Górski po Zielonym Lesie (208 na mecie)
91 Soczomski Mirosław M50-7   50:52
 
2016.10.22 Paczków - 10 km - I Paczkowska Dycha - Bieg Gór i Jezior (206 na mecie)
102 sawicki Grzegorz M40-26   50:49
 
2016.11.11 Jelenia Góra - 10 km - III Bieg Niepodległości (415 na mecie)
10 Rudnik Tomek M40-1   37:08
18 Krawiec sebastian M18-4   38:53
55 Staroń Grzegorz M40-11   42:04
67 kondycki Adam M40-15   42:54
68 Staroń Norbert M35-19   42:55
76 Rudnik Piotr M45-5 43:31
87 Jeleń Tomek M40-19   43:53
109 Grzebyszak Mariusz M35-24   45:05
113 Kowanetz Maciek M40-25   45:13
223 kopeć Patrycja K18-7 49:26  open kobiet 32 miejsce
286 Staniewski Eugeniusz M65-3   52:26
304 Mroczkowska Magda K40-5   53:42
330 Domaradzka Ania K35-22   55:44
 
2016.11.11. Wrocław 10 km - Bieg Niepodległości z wąsem (1097 na mecie)
5 Lenart Jacek M40-1   36:37
112 Dziedzic Piotr M40-18 44:34
 
2016.11.11 Żagan - 10 km - 5 Bieg Niepodległości ( 635 na mecie)
4 Kowalewska Ela K30-3   40:09
28 Soczomska Milena K16-8   46:29
82 Trela Krzysztof M40-26   41:40
91 Wojtukiewicz Andrzej M40-29   42:00
184 Soczomski Mirek M50-10   44:55

314 Chodanionek Ernest M40-90   49:01

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net
How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog