Odwiedza nas 67 gości oraz 0 użytkowników.

Dobre wieści z Konina

Drużyna PGE KWB Turowa w składzie Dariusz Orzoł, Andrzej Klimczak, Jarosław Skimina, Tomasz Rudnik, Tomasz Moczarski, Tadeusz Zioła i Piotr Rudnik (prawie wszyscy z naszego Teamu) po raz trzeci brała udział w corocznym Biegu Barbórkowym na dystansie 10 km, w ramach którego rozgrywane są również Mistrzostwa Polski Górników Węgla Brunatnego.

W gronie 334 zawodników nasi koledzy uzyskiwali zadawalające wyniki. Na miejscu 16 z czasem 37:28 przybiegł Tomasz Rudnik, po nim na miejscu 72 pojawił się Dariusz Orzoł 42:36. Kilka chwil później z nieznaczną stratą 43:03 przybył Tadeusz Zioła (pozycja 77). Miejsce 130 przypadło Tomaszowi Moczarskiemu 45:49. Andrzej Klimczak zameldował się na pozycji 161 uzyskując czas 47:08, natomiast Piotr Rudnik 48:20 był 185. Jarosław Skimina na mecie zameldował się na miejscu 221 czas 50:36.

Miło nam poinformować że wśród 33 górników najszybszym okazał się być Tomasz Rudnik, który tym samym po raz trzeci z rzędu został Mistrzem Polski Górników Węgla brunatnego. Ponadto Tomek uplasował się na trzecim miejscu w swojej kategorii wiekowej. Warto wspomnieć również, że swoją kategorię wiekową wygrał Tomasz Moczarski.

Nasi górnicy za pośrednictwem naszej witryny bardzo serdecznie dziękują swojemu pracodawcy, bez którego udział w tych zawodach byłby praktycznie nie możliwy.