Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Triathlon Łużycki #2

To już druga edycja tej zgorzeleckiej imprezy. Różnice między pierwszą a obecną były kolosalne, ale...

...o organizacji nie będziemy wspominać. Sami zresztą organizujemy różnego rodzaju przedsięwzięcia i zdajemy sobie sprawę z tego, że idealnie zorganizowana impreza sportowa po prostu nie istnieje!.

Organizacja takiego przedsięwzięcia jakim jest Triathlon jest bardzo trudna, wielokrotnie trudniejsza niż organizacja imprezy biegowej. Zapewne organizatorzy będą  chcieli w przyszłości wszelkie niedogodności wyeliminować (doświadczenie – właśnie zdobywają), warto natomiast podkreślić że to co zrobili kosztowało ich bardzo wiele wysiłku, a mimo to i jak na złość pogoda w tym dniu łaskawa nie była.

Zapisy odbywały się drogą elektroniczną, opłata ….. (no nikt na pieniądzach nie śpi), sprawnie działające biuro zawodów z bardzo miłą obsługą zdecydowanie na plus. Pakiet (koszulka, kubeczek) jak najbardziej jestem na tak, odprawa w hali centrum, a do tego bardzo smaczna pasta party nakazują wystawienie pozytywnej noty. 

Dodatkowo organizator zapewniał parkingi, przewóz sprzętu, dowozy, kąpiel, był posiłek regeneracyjny i że tak to określę napitek. Może by i wypadało w tym miejscu jakieś tam błędy wyciągnąć, żeby ktoś nie zarzucił przedstawiania imprezy tylko w pozytywnym świetle, ale cóż, jestem przecież rodowitym Zgorzelczaninem i we własne gniazdo robić nie mam zamiaru.

Zawody odbywały się w formule non drafting  czyli trzymaj się z daleka od poprzedzającego Cię roweru. Rywalizacja zarówno indywidualna, jak i sztafetowa, nawet na dwóch dystansach ¼ IM oraz ⅛ IM (IronMan). Każdy przekraczający metę zawodnik otrzymał fantastyczny medal. Broń Boże żebym przypinał komuś łatkę, ale nasi sąsiedzi, ci tam zza rzeki mogą po tym względem przyglądać się jemu z zazdrością!

Jak już wspominałem pogoda zawiodła, no ale przecież gdzie znajdziemy największych twardzieli jak nie wśród triathlonistów. Okazuje się, że w naszym teamie też takowi są. Pokazali że potrafią walczyć i jak zwykle uzyskiwać świetne wyniki. Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy. Mamy nadzieję że taka odmienność zaprocentuje w przyszłości i że będzie stanowiła bodziec w drodze do osiągania coraz to lepszych wyników biegowych i nie tylko.

Klasyfikacja indywidualna ¼ IM:

M-ce

Imię i Nazwisko

Czas

M-ce/kat

19

Mariusz Ludkiewicz

2:26:57

M-40/7

33

Paweł Szczotka

2:37:56

M-40/11

47

Jakub Krupiński

2:48:35

M-30/19

Sztafeta ¼ IM: 

M-ce

Nazwa Drużyny

Czas

Skład

2

RWR Team (Zgorzelec/Bogatynia 50% na 50%)

2:09:33

Pływanie: Piotr Romańczuk

Kolarstwo: Remigiusz Wołoskowski

Bieg: Tomasz Rudnik

Klasyfikacja indywidualna ⅛ IM:

M-ce

Imię i Nazwisko

Czas

M-ce/kat

4

Arkadiusz Zalejski

1:09:22

M-40/1

9

Mateusz Waszkiewicz

1:11:51

M-20/2

14

Tomasz Olejnik

1:15:25

M-20/3

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net
How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog