Odwiedza nas 61 gości oraz 0 użytkowników.

41. CROSS ŻAGAŃSKI

 

41. CROSS ŻAGAŃSKI

Zapraszamy na relację Krystiana ze znanego biegu w Żaganiu, który odbył się 28.03.2015.

Do Żagania namówił mnie Grzesiek Sawicki z Lubania. Trochę biega i chciał się spróbować na zawodach. To jego pierwsza dycha i potrzebował duchowego wsparcia.

Po przyjeździe przywitały nas dwa czołgi. Nowoczesny Leopard i starutki "RUDY 102".

Odebraliśmy pakiety i zapoznaliśmy się z trasą. Dwie pętle po 5km. Warunki typowo crossowe. Trochę wody błota oraz kilka przeszkód wymyślonych przez organizatora. Belki drzewa czy snopki słomy, które trzeba było omijać bądź przeskakiwać.

Start w samo południe. Atrakcją był wystrzał z czołgu dający znak rozpoczęcia ścigania. Trasa w miarę płaska i miękka po lesie. Bieg ukończyło 375 zawodników. Ja zrobiłem swoje, czyli utrzymałem prędkość w granicach 4:16 min/km, Grzesiek zmierzył się ze swoim pierwszym startem kończąc z czasem 56 min. Na końcu losowanie nagród. Ponad 50 okazji żeby coś wygrać, a były nawet tak wypasione rzeczy jak Speedcrossy Salomona, czy plecaki biegowe tej samej firmy. Niestety w pomimo udawania głupich, bo wiadomo głupi ma zawsze szczęście, obeszliśmy się smakiem. Pozostał pamiątkowy medal skarpetki z pakietu, no i satysfakcja ukończenia zawodów.

31. MROCZKOWSKI KRYSTIAN  EDI TEAM  ZGORZELEC 1974 M40/7 41:31
206. SAWICKI GRZEGORZ  MÓJ PIERWSZY BIEG  LUBAŃ 1971 M40/54 56:41

Relacja: Krystian Mroczkowski

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net
How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog