Odwiedza nas 46 gości oraz 0 użytkowników.

Edi-Team w Paryżu!!

Biegacze Edi Team zostali zaproszeni przez niemieckich kolegów do kolejnej promującej oba sąsiedzkie miasta imprezy. Rudnik Tomasz, Zadorożny Zdzisław, Pijanowski Robert, Pijanowski Wiesław, Myka Marek oraz Lenart Jacek będą przedstawicielami Zgorzelca i Görlitz w maratonie w Paryżu 9 kwietnia 2006.

Lista startowa Organizatorów liczy 35000 nazwisk i została zamknięta już na pół roku przez terminem startu. Chętnych do udziału w tym jednym z największych na świecie maratonów było wielokrotnie więcej. Dzięki „naszym" zawodnikom nie zabraknie miasta Zgorzelca w tym wielobarwnym, biegowym święcie maratończyków naszego Globu. 

Aby zmierzyć się z rywalami i dystansem ponad 42 km, każdy z naszych zawodników musi „zapracować" na treningach na możliwie najlepszą kondycję, czyli bez względu na różne czynniki (pogoda, obłożenie obowiązkami pracowniczymi i rodzinnymi, stan sprzętu biegowego, kontuzje i różne dolegliwości, brak wsparcia oraz inne trudności) pokonują niemal codziennie dziesiątki kilometrów w rozmaitym terenie. Miesięcznie przebiega zawodnik 400-700 km, a okres przygotowawczy trwa zwykle 3-4 miesiące.
Dopingujmy i wspierajmy naszych zawodników w kontynuowaniu swojej pasji. Są to ludzie, którzy nie boją się wyzwań i nie interesują się sportem biernie jedynie przed telewizorem. Bieg to przecież najprostsza forma ruchu, dostępna dla każdego. Każdy może spróbować swoich sił w sporcie, zmierzyć się w bezpośredniej walce z rywalami, określić swoją wartość.

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net
How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog